Çim Çit SİSTEMLERİ

Çim Çit SİSTEMLERİ

Dekoratif Çit Sistemleri

Teknoloji geliştikçe hayatımıza birçok yenilik girmeye başladı. Özellikle mimari yapılara baktığımızda, göz zevkine hitap eden birçok yeniliği görmemiz mümkün. Son zamanlarda görmeye alıştığımız, belki çoğumuzun ismini bilmediği, genelde duvar üstlerinde gördüğümüz, bize yeşili hatırlatan o güzel ürünlerin adı çimçit…

Peki Nedir Çim çit?

Tel örgü üzerine kaplanan, çim görünümlü sentetik ipliklerden oluşan bir kaplama ürünüdür. Genelde yeşil olarak kullanılsa da, isteğe göre renklendirilebilen bir üründür. Farklı peyzaj projeleriniz varsa, dilediğiniz renkle de satın alma süreci yapabiliyorsunuz. Yeşile hasret kaldığımız şu günlerde tel örgü olan yerlerde, çim görünümü elde etmek için rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Çim Çit Kullanım Alanları Nerelerdir?

Site ve bina bahçeler, teras korkulukları, bina dış cephelerin, hobi bahçeleri, iç dekorasyon, kafeler, yapılacak bağımsız alanlar, havuz kenarları mimari projeler ve daha bir alanda çimçit rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle çim görünümü elde etmek istiyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürün uzun ömürlü ve görsel yönden çok etkileyicidir.

Günümüzde dekor amaçlı kullanılan ve yaygınlaşan çimçit; güneş ve UV ışınlarına dayanımlı, kolayca temizlenme özelliğine sahiptir. Panel çit üzerine pratik biçimde uygulama yapabilir, dilediğiniz yere doğal görünüm verilmesi için kullanabilirsiniz. Yağmura, güneşe, rüzgara her türlü havaya karşı 4 mevsim, ürünü sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Ürün aynı zamanda ateşle temas ettiği zaman kolay-kolay alev almaz böylece ürünün kullanım alanlarını yaygınlaştırılabilir.